Bridgestone Kış Lastiklerinde 8 Taksit Fırsatı!

Bridgestone Kış Lastiklerinde 8 Taksit Fırsatı!

Son Katılım Tarihi: 31.12.2024

1 Kasım 2023 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak, tüm BRIDGESTONE markalı otomobil, 4x4 (SUV) ve hafif ticari segmentindeki kış ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanya Koşulları

Yapı Kredi World’e özel 8 taksit kampanyası, 1 Kasım 2023 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak, tüm BRIDGESTONE markalı otomobil, 4x4 (SUV) ve hafif ticari segmentindeki kış ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamı lastik alımları ile sınırlıdır.

Bu kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0 850 210 43 00’i arayabilirsiniz.

31 Ocak 2024 tarihine kadar World üyesi Bridgestone bayilerinden yapılacak lastik alışverişlerinde 8 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyaya World eko haricindeki tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Vakıfbank, Albaraka, Anadolubank bireysel Worldcard’lar dahildir. Ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hataları bağlayıcı değildir.

World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Bize Ulaşın

İletişim sayfasında formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sabancı Logo Sabancı Logo mobile